We have plenty to say

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO BIG BEN W SOPOCIE ISTNIEJE OD 28 LAT

Zgodnie z założeniem jej właścicielki, absolwentki filologii angielskiej, szkoła ma charakter małej, profesjonalnej placówki, w której każdy uczeń jest traktowany indywidualnie.

Przez 28 lat funkcjonowania szkoły zyskaliśmy uznanie uczniów i ich rodziców za wysoki poziom nauczania, entuzjazm oraz ciepłą
i rodzinną atmosferę. Uczniowie mogą liczyć na opiekę nauczyciela, który regularnie, tj. na każdych zajęciach ocenia ich postępy. Szkoła zapewnia bezpłatne konsultacje i dodatkowe ćwiczenia w przypadku jakichkolwiek trudności w nauce.

Najważniejsze jest dla nas, aby każdy, kto uczy się u nas, mógł zrealizować swój cel językowy, tj. posługiwać się biegle językiem angielskim w pracy, zdobyć upragniony certyfikat czy dostać się do klasy z wykładowym językiem angielskim.

Przez te wszystkie lata działalności zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i staliśmy się ekspertami w nauczaniu języka angielskiego. Nowi uczniowie trafiają do nas z polecenia rodziny i znajomych.